Ubytování

Chalupa se skládá ze 3 samostatných apartmánů, každý o maximální kapacitě 6 osob. Apartmány nabízí vlastní koupelnu, kuchyň, hlavní setnici a podkroví na spaní. Chalupu je možné pronajmout i jako celek. Celý dům tak pojme až 18 osob. 

Zažijete stylové vybavení v odstínech modré, žluté a červené, dle apartmánu, který si vyberete. Žlutý a Červený apartmán můžete propojit velkou společenskou místností. Zážitek z ubytování umocňují kamna na dřevo, která jsou hlavním způsobem vytápění. 

K dispozici u nás budete mít zahradu o rozloze 1500 metrů čtverečních. Studený Pramen tak nabízí spoustu prostoru pro rodiny s dětmi nebo velké skupiny. Součástí je také venkovní pergola s posezením a grilem. Po náročném dnu si tak můžete odpočinout u ohně nebo v nové dřevěné vířivce. 

  • Ubytování je nekuřácké.

  • Po osobní domluvě přivítáme i domácí mazlíčky.

  • Ložní prádlo, ručníky a utěrky jsou samozřejmostí.

  • Pokud plánujete grilovat, přivezte si dřevěné uhlí.

  • V den příjezdu vás budeme očekávat po 15. hodině.

  • Odjezd očekáváme do 10. hodiny.

Tipy na výlet

Ubytovaným hostům nabízíme přehled cyklistických tras a zajímavých míst v okolí.

Přístup do lesa

Vesnička je uprostřed luk a lesů, proto přístup do lesa je pár kroků od chalupy.

Koupání

U chalupy je dřevěná vířivka a nejbližší rybník ke koupání je cca 3 km chůze.

WIFI

Každý apartmán má k dispozici připojení k internetu.

Gril a ohniště

U ubytování je pergola s grilem a oddělené ohniště na opékání buřtů.

Televize

Každý apartmán má k dispozici televizi s českými kanály.

Modrý apartmán

Modrý apartmán nabízí prostornou setnici se sedačkou, jídelním stolem, kuchyní a kamny na dřevo. Sedačku je v případě potřeby možné rozložit a získat tak další 2 lůžka k dosažení maximální kapacity 6 osob. Kuchyň je plně vybavená a nabízí rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, toustovač, 2 plotýnkový elektrický vařič a lednici. Součástí je také kapslový kávovar Nespresso. Koupelna je vybavena toaletou, umyvadlem a sprchou. V podkroví najdete 4 lůžka, prostor na uložení oblečení a malou sedačku.

Žlutý apartmán

Žlutý apartmán představuje setnice s  jídelním stolem, kuchyní a kamny na dřevo. Kuchyň je plně vybavená a nabízí rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, toustovač, 2 plotýnkový elektrický vařič a lednici. Koupelna je vybavena toaletou, umyvadlem a sprchou. V podkroví najdete 4 lůžka, prostor na uložení oblečení a sedačku. Sedačku je možné v případě potřeby rozložit a získat tak další 2 lůžka k dosažení maximální kapacity 6 osob. Žlutý apartmán může být propojen s Červeným apartmánem společenskou místností s televizí a kávovarem Nespresso.

Červený apartmán

Červený apartmán představuje setnice s jídelním stolem, kuchyní a kamny na dřevo. Kuchyň je plně vybavená a nabízí rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, toustovač, 2 plotýnkový elektrický vařič a lednici. Koupelna je vybavena toaletou, umyvadlem a sprchou. V podkroví najdete 4 lůžka, prostor na uložení oblečení a sedačku. Sedačku je možné v případě potřeby rozložit a získat tak další 2 lůžka k dosažení maximální kapacity 6 osob. Červený apartmán můžete propojit se Žlutým apartmánem společenskou místností s televizí a kávovarem Nespresso.

Vybavení

Společenská místnost spojuje Žlutý a Červený apartmán. Nabízí posezení pro všechny hosty chalupy, televizi a stolní hry pro krácení dlouhých večerů. Pro milovníky kávy je zde kapslový kávovar Nespresso.

Terasa nabízí výhled do zahrady s posezením u každého apartmánu. Kolem zábradlí jsou také sušáky na oblečení, které doplňují vnitřní sušáky nad kamny a umožní vám tak vysušit oblečení i po těch nejmokřejších houbařských vycházkách.

Pergola s grilem představuje ideální místo pro společné grilování a zábavu po celém dnu v přírodě. Gril na dřevěné uhlí pojme maso, zeleninu, přílohu i různé vegetariánské alternativy dle vašich preferencí. Vedle pergoly je kolárna pro uskladnění a nabíjení kol a různého dalšího vybavení.

Koupací sud s vířivkou se stal nejnovějším přírůstkem vybavení Chalupy Studený Pramen. Jedná se o sud s horkou vodu až pro 8 osob. Je vytápěn kamny na dřevo a každý si ho tak bude moci vytopit tak, jak si jen bude přát. Součástí je podvodní světlo, a tak si užijete koupání i v noci. Pro milovníky otužování je vedle sudu sprcha se studenou vodou k ještě většímu umocnění relaxace celého těla. 

Zahrada obklopuje celou chalupu a svou rozlohou přes 1500 metrů čtverečních poskytuje spoustu prostoru pro různé míčové sporty nebo hry. 

Kontaktujte nás

Kaproun - Studený Pramen

Kaproun 24, Kunžak, 37833

+420 602 315 232

+420 724 199 760

klima@kaproun.eu

@kaproun_studenypramen